Dětská herna ve Vejprtech

25.01.2022

Pokud se budete motat v Krušných horách v okolí Vejprt, tak se s dětmi a nebo sami můžete zastavit v místní kavárně Relax, která nabízí i moc pěknou hernu pro děti. Více informací se dozvíte dále v našem článku.

Kavárna s hernou se nachází přímo na náměstí ve Vejprtech vedle pošty. Na místě není příliš dlouho, a tak o ní třeba ještě nevíte a určitě je to škoda. Kavárna je přímo spojená s hernou, takže si můžete posedět u kávičky a výborných dortíčků a vaše dětičky se mezitím skvěle vyřádí. V kavárně můžete i uspořádat oslavu narozenin. Děti si dají něco dobrého do žaludku, potom se trochu unaví a hlavně neudělají u vás doma nepořádek, který budete muset dlouho uklízet. To nezní úplně špatně, že? 

A co všechno se nachází v herně? Jsou zde dvě sekce. Ta první je pro děti do 11 let a jsou zde prolézačky (jako v parku Toboga Zličín), skluzavka s míčky a jiné blbůstky. A v druhé části je velká stavebnice, puzzle, domeček pro děti a můžou sem děti do 8 let. Podle nás to tedy nikdo nehlídá, ale většinou tam moc dětí není, takže se o menší děti nemusíte bát. Našim dětem se v herně líbí a bereme to jako další vyblbnutí, když je třeba venku ošklivo nebo si chtějí děti někde pohrát. Ještě by vás mohlo zajímat, kolik zde zaplatíte. Za hodinu (za dítě) dáte 55 Kč, na dvě hodiny 110 Kč a pokud přijdete mezi 17 - 19 hodinou tak zaplatíte 77 Kč. To by šlo ne?

Ještě pro vás máme jeden tip a tím je bowling. V té samé budově se ještě nově nacházejí dvě bowlingové dráhy. Pokud byste ho chtěli navštívit, tak je potřeba si ho zarezervovat předem na telefonním čísle: +420 728 512 145. Bowling je otevřen od 9 do 19 hodin. A ještě nějaký ten ceník - středa, čtvrtek, neděle jedna dráha za 275 Kč, pátek a sobota jedna dráha za 385 Kč. 

Takže když nebudete vědět, co roupama, tak tady máte pár tipů na zpříjemnění volného času. Dát si dortík a dobrou kávu, vypustit krakeny do herny či si vylepšit skóre v bowlingu. A samozřejmě by nás zajímalo, jestli jste už tohle místo navštívili? A nebo jestli se chcete podělit o další tip pro volný čas, tak sem s ním. 

Sledujte nás i na Facebooku (dry and wet family) a Instagramu (dry_and_wet_family). Dáváme tam i jiné fotografie a momentky. :-)