**Naše rodinka**

Naše posádka se skládá ze čtyř pasažérů. Táta - Jiří, máma - Kristýna, syn - Alexandr a dcera - Viktorie. Bydlíme v menším městě ve Středočeském kraji. Máme docela velký dvougenerační dům, který jsme si přestavěli k obrazu svému. (I když to chvíli trvalo a ještě nemáme z daleka hotovo. Máme asi jiné priority než stavbu dokonalého hnízdečka.) 

Jako malé děti jsme měly štěstí na naše rodiče. Oba jsme byli vedeni k různým sportům a aktivnímu životu. To nám zůstalo dodnes a snažíme se tento styl života ukazovat i našim dětem. U čeho jsme oba vydrželi je vodní slalom. Díky tomuto sportu jsme se seznámili. Další výhodou je, že máme stejné koníčky a trávíme spolu veškerý volný čas. To je možná pro některé z vás nepochopitelné, ale nám to takhle vyhovuje. My si zase neumíme představit jet na dovolenou bez dětí nebo každý jinam s přáteli. 

Z našeho vztahu a později i manželství vznikly dvě úžasné děti. Syn Alexandr - Lexík (narozen  9/2017) a dcera Viktorie - Viki (narozena 10/2019). Všechny zážitky prožíváme společně, i když je to leckdy pořádně náročné. Slovo "dovolená" u nás neexistuje. Pro nás to znamená jet na jiné místo, totálně se fyzicky odrovnat a vrátit se zpět, abychom nabrali za jeden den nové síly a pokračovali v krasojízdě.

Možná vás zajímá, jak jsme přišli na název našeho blogu. Spojuje se v něm sucho a mokro, což nás přesně vystihuje. Máme rádi aktivity jak na suchu (turistika, jízda na kole,...), tak na vodě (vodní slalom, lyžování,...). Obě složky k nám neodmyslitelně patří. 
Jak řekl náš kamarád vodák: "Celý léto v mokrejch hadrech." A v zimě jsme většinou promrzlí někde na pláních u Božího Daru. Obě záležitosti mají své kouzlo a my se jich jen tak nevzdáme.